The Moon

Finále

ACMilan Wm poprvé v historii FAIR Cupu dokázal vyhrát a svého soupeře smetl konečným výsledkem 5:1. O vítězi bylo prakticky rozhodnuto už po prvním poločase kdy domácí dokázali vstřelit hned čtyři branky. Nejprve se v 15.minutě trefil Nízký, ale hosté z Třebihoště dokázali díky Xinovi vyrovnat. Potom ovšem přišel ke slovu opět Nízký, jenž dokázal přidat další tři branky a při odchodu do kabin ho celý stadion vytleskával ve stoje. Druhý poločas začali aktivněji opět domácí a v 54.minutě přidal Gajda pátou branku. Zdecimovaní hosté se už pak většinou jen bránili, aby neinkasovali další góly. Po závěrečném hvizdu vtrhli fanoušci na hrací plochu a oslavovali společně se svými hrdiny dlouho do rána.
Počet diváků: 8 793

Zápas o 3.místo

C.F. Shangri La se utkal v tomto zápase se svým starým známým ze základní skupiny Pohořelicemi a i ve druhém vzájemném zápase dokázal trenér karaim se svými svěřenci vyhrát. Tentokrát to skončilo 2:0 a vítěz minulého ročníku tentokrát vyšel naprázdno. Obě branky padly až ve druhém poločase. Nejprve se trefil v 56.minutě Švaninger a o dvacet minut později přidal druhou branku Havel.
Počet diváků: 9 289

Chtěli bychom všem zúčastněným týmům poděkovat za vaší účast v tomto ročníku. Zda byl zároveň i posledním se ještě uvidí, bude záležet na počtu přihlášených uživatelů….Zároveň gratulujeme všem třem týmům, které se umístili na bedně vítězů.

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek